آموزش

دکور سالن زیبایی

طراحی سالن زیبایی

دکور سالن زیبایی در این سال ها به یک شیوه ی جذاب و شیک برای جذب افراد در دکوراسیون های داخلی تبدیل شده وحتما برای طراحی کردن دکوراسیون این را در نظر بگیرید که از چه سبک و مدلی میخواهید استفاده کنید.

انواعی از سیک و طراحی عبارتند از:

  • کلاسیک
  • سلطنتی
  • مدرن
  • رترو
  • مینیمالیست

طراحی سالن زیبایی

و برای شروع یک طراحی سالن زیبایی برای دکوراسیون داخلی سالن ها میتوانید از پیشنهاد های ما استفاده و بررسی کنید. اصولا برای طراحی اتاق و محیط های کوچک و برای بزرگ تر و جادار تر دیده شدن انجا از رنگ و آینه های زیاد میتوانید بکنید.

سعی در این که دیوار های اتاق را با موارد ذکر شده پوشش بدهید تا در ذهن مشتری بزرگ نمایان شدن اتاق اتفاق بیافتد به نظر شما چه کار هایی با دیوار هایتان میتوانید بکنید؟

به طور مثال میتوانید با تهیه کردن شلف و یا نوع کاغذ دیواری و پتینه کاری و… میتوانید اثر بسیاری به دکورتان بدهد

دکوراسیون سالن زیبایی

برای کف سالن ترجیحا از یک متریال یک رنگ استفاده شود چرا که وقتی بافت یک دست داشته باشد بزرگتر نمایان میشود.برای دکور ساده تر آیینه های بزرگ پیشهناد میشود و برای رنگ قاب آیینه بهتر است از هنر های رنگ های سرد استفاده کنید.

رنگ اتاق که تنظیم کننده ی ارتباط تصویری سالن زیبایی محسوب میشود یکی از پلن های اصلی برای طراحی سالن زیبایی است.برای مثال اگر از طراحی مینیمالیست برای طرح داخلی سالن استفاده کرده اید باید نمای داخلی سالن همان طرح را در ذهن به تصویر بکشد.و برای طراحی رنگارنگ باید رنگ دیواره ها با یکدیگر نه تنها تناسب داشته باشند بلکه با مبلمان هم همخوانی داشته باشند.به عنوان مثالی ساده استفاده از رنگ های گرم مثل قرمز و صورتی که منطبق بر تن یخی باشد اتاقی شیک و مدرن را به خلق میکند.

برای هر بخش از سالن که برای انجام کار تخصصی ارائه میشود باید لوازم و دستگاه های خاص خودش و پایداری و دوام خودش را باید داشته باشد به طور مثال از مبلمانی که در بخش انتظار استفاده میشود آرامش خاطر برای استحکام دکور سالن زیبایی تان را داشته باشد،برای قسمت پذیرش فضای کافی برای حضور افراد و یک کامپیوتر و ویترین و تجهیزات آرایشگاهی نیاز دارید که با چند تا از محصولات میتوانید به راحتی سالن زیباییتان را معرفی کنید.

نکته ی اصلی این است که اگر فضای بزرگ برای چید مان لوازم وجود دارد آرامش خاطر دارید اما اگر فضای کافی نیست  برای وارد کردن اشیا هم باید طبق اولویت بندی عمل کنید.

که یکی از مهمترین علت ها برای حضور مشتریان چیدمان اساسی و مدرن و پایه ای لوازم دکوراسیون داخلی سالن زیبایی است.

با توجه به این که در سطح شهر تعداد سالن های زیبایی افزایش پیدا کرده است مشتریان برای حضور در سالن ها محیطی را انتخاب میکنند که علاوه بر کیفیت خدمات حس خوشایندی را هم دریافت کنند  زیرا آنها قرار است زمان طولانی را در آن سالن بگذرانند پس همه چیز بستگی به نوع دکوراسیون و چیدمان سالن دارد.

و همچنین به غیر از این که فضای داخلیه سالن تاثیر مستقیمی در جذب مشتری دارد باید فضای مناسبی هم برای پرسنل داشته باشد.و باید فضایی را به دور از غم و استرس هم برای مشتری و هم برای پرسنل ایجاد کنید.

و نباید طراحی داخلی سالن های زیبایی چیزی جز حس خوب در مشتریان ایجاد کند.

همچنین برای مرتب جلوه دادن فضای سالن نباید از میز و صندلی حتی یونیت هایی که نسبت به فضا بزرگتر است استفاده شود به طور مثال اول از همه باید نگاه کنید چه مدل طرحی را در سالن زیبایی خود میخواهید به کار ببرید همچنین اگر فکر میکنی نیاز به مشاوره بری خرید دکور سالن زیبایی خود دارید میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید:۰۹۱۲۵۴۶۸۲۶۲

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *