آموزش

پدیکور چیست؟

پدیکور

پدیکور چیست؟

به نظر شما محل و صندلی پدیکور چقدر اهمیت داره

گیاهان، علاوه بر کاربرد تزئینی که دارند، نقش مهمی در سلامت ما ایفا می‌کنند. نگهداری از گل و گیاه در محیط کار، علاوه بر آن‌که در ایجاد هوای مطبوع مؤثر است، سطح استرس در بدن ما را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد.

هر چه محیط کار بیشتر به محل زندگی نزدیک باشد، در آن‌جا احساس آرامش و امنیت بیشتری خواهیم کرد و نگهداری از گیاهان و گل‌ها یکی از مواردی‌ست که در این زمینه به ما کمک می‌کند. گیاهان با پاکسازی هوا، کیفیت آن را بهبود می‌بخشند

در نتیجه هوایی که تنفس می‌کنیم تازگی بیشتری دارد و همچنین در کاهش استرس و افزایش انگیزه هم بسیار مفید است.

چیدمان میز کار یکی از مواردی است که در نحوه کار کردن شما تاثیر مستقیم دارد به همین دلیل باید میز کارتان را اصولی و حرفه ای چیدمان کنید.

چیدمان میز کار اگر درست و اصولی باشد باعث میشود شما با روحیه بهتر و در تایم کمتر کارهایتان را تمام کنید

پدیکور در آب گرم، یکی از آرامش بخش ترین و مفیدترین کار برای ناخن پا می باشد همچنین جزء فنون آرایشی است که پیشگیری از بیماری های احتمالی ناخن و اختلالات آن کمک می کند.

این کار در بین مردم سراسر جهان به خصوص زنان انجام می شود. پدیکور تنها برای ناخن پا نیست بلکه سلولهای مرده کف و پاشنه پا را نیز با سوهان مخصوصی رفع می کند.

ناخن پا شامل سه مرحله سوهان زدن و از بین بردن پوست های مرده، هیدراته کردن پوست و ماساژ می باشد.

یک سالن زیبایی موفق ، جائی است که مشتری در آن ، احساس  خوبی داشته باشد

بانوان به ناخن های خود اهمیت بسیاری می دهند. ناخن یکی از بهترین و زیباترین نقاط در بدن خانم ها است و اگر به زیبایی آن ها رسیدگی شود، توجه بسیاری را جلب می کند و نگاهی متفاوت درباره شخصیت فرد به وجود می آید.

ناخن های پا نیز بسیار مهم هستند. با پیشرفت تکنولوژی و علم مشخص شد که یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن درد مفاصل و … ماساژ پا است. این سیستم را در آرایشگاه ها به نام پدیکور یا کوکتل تراپی راه اندازی شد

در مدتی بسیار کوتاه توجه بسیاری را به خود جلب کرد.کوکتل تراپی سبب ایجاد آرامش بسیاری در بانوان می شود و وجود آن در هر آرایشگاهی نیاز است.

برای پدیکور یا کوکتل تراپی یک صندلی مخصوص در آرایشگاه قرار داده می شود که مشتری با نشستن بر روی آن احساس راحتی بیش تری کند.

صندلی پدیکور از دسته صندلی هایی است که همیشه در آرایشگاه ها جز صندلی های پر استفاده صندلی آرایشگاهی زنانه به شمار می آید.

. آرایشگری از آن دسته شغل هایی است که بی برو برگرد سودده است؛ سودی که در کوتاه مدت می توانید طعم شیرین آن را حس کنید.

شغل و حرفه آرایشگری، از قدیم یکی از محبوب ترین شغل ها بین زنان و مردان بوده است.

میل به زیباتر شدن در تمام افراد وجود دارد و در این بین، بسیاری از افراد هستند که تمایل دارند از این راه پول درآورند. اما چطوری؟

سخت ترین

زیباترین

با عشق ترین کار دنیا آرایشگری

همچنین برای آموزش های بیشتر سالن تجهیز را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *